I Wiosenny Bieg Zuchowy

Wiosna to okres w którym przyroda budzi się do życia. Ta kalendarzowa rozpoczyna się 21 marca zaś dla zuchów z Hufca ZHP Wyszków rozpoczęła się 22 marca, kiedy to odbył się I Wiosenny Bieg Zuchowy organizowany przez 22 Wyszkowską Drużynę Harcerską „Baszta” K-2. W imprezie wzięły udział patrole zuchowe z wyszkowskiego Hufca „Rój Promienistych”.

Podczas Wiosennego Biegu Zuchowego zorganizowanego przez 23 Wyszkowską Drużynę Harcerską „Baszta” K-2 uczestnicy wcielili się w rolę bohaterów z bajki „Flintstonowie”. Na punktach czekało ich wiele niespodzianek. Oprócz wybawienia Freda z rąk porywacza czekały ich także przyjemności – udali się na przejażdżkę samochodem Flintstonów, a także pomagali w znalezieniu karty członka klubu bilardowego dla Freda i Barney’a.  Nie mogło obyć się bez tradycji związanej z powitaniem wiosny – na jednym z punktów zuchy pożegnały zimę topiąc Marzannę. Pomimo zmęczenia, na twarzach zuchów można było zobaczyć uśmiech.

Zwycięzcą Biegu został patrol z 9 Wyszkowskiej Gromady Zuchowej „Tygryskowe Łapki”. Serdecznie gratulujemy!

Martyna Skoczeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>