Zuchowy Bieg o Kamyk

W sobotę, 29 września odbył się Zuchowy Bieg o Kamyk. Wzięły w nim udział zuchy z 6 WGZ Gaduły, 9 WGZ Tygryskowe Łapki, 24 GZ Leśne Skrzaty oraz PWGZ Odkrywcy Nibylandii.

Wszyscy wyruszyli na trasę śladem Antka Cwaniaka. Na kolejnych punktach poznawali postać dh Aleksandra Kamińskiego – założyciela ruchu zuchowego w Polsce. Na koniec każdy zuch otrzymał pamiątkę z napisem „Bądź silny jak lew i mądry jak mysz”.

Za organizację biegu były odpowiedzialne druhny Paulina i Gosia, a w obstawieniu punktów pomogli harcerze z 23 WDH Baszta k-2.

Czuj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>