Turniej kwatermistrzowski

23 maja 2015, w sobotnie deszczowe południe zuchy i harcerze z naszego hufca prezentowali swoje umiejętności posługiwania się sprzętem kwatermistrzowskim. Pomimo niesprzyjającej pogody wszyscy spisali się na medal.

Reprezentacja każdej jednostki musiała pokonać specyficzny „tor przeszkód”: zwinąć materace, poskładać koce, rozłożyć i złożyć kanadyjkę – harcerze i harcerze starsi dodatkowo musieli rozstawić namiot. Najlepszy patrol uporał się ze wszystkimi zadaniami w 8.45 minuty! Wykonanie zadań oceniała specjalna komisja, w skład której weszli: kwatermistrz hufca, drużynowy  drużyny kwatermistrzowskiej oraz członek Kręgu Instruktorskiego. Najlepiej z zadaniami poradzili sobie: w pionie zuchowym – 6 WGZ Gaduły, w harcerskim – 27 WDH Impessa, a w pionie starszoharcerskim – 17 WDH Kajman. Wyróżnienie za wyjątkowy doping powędrowało do 30 WGZ Odkrywcy Nibylandii.

Organizatorami turnieju był Krąg Instruktorski My, Syny Mazowsza i 10 WDW Dycha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>