Zjazd Zwykły Hufca ZHP Wyszków – 17.10.2015

W dniu dzisiejszym odbył się zjazd zwyczajny naszego Hufca. Efekt? Wybór nowej- starej komendy hufca w znanym już składzie: hm. Katarzyna Szostek- Malinowska jako komendant hufca, phm. Robert Garbarczyk jako skarbnik, phm. Katarzyna Koszyk jako zastępca komendanta, phm. Jolanta Grzeszkowicz jako kwatermistrz oraz hm. Maciej Malinowski jako członek komendy hufca.

Nowym władzom życzymy powodzenia, cierpliwości, satysfakcji, wywiązania się z programu rozwoju hufca, energii i wytrwałości; kolejny zjazd z wyborami dopiero za cztery lata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>