Urodziny Gaduł

W sobotę, 18 października świętowaliśmy 15-lecie 6 WGZ „Gaduły”. Zuchy i harcerze rozpoczęli spotkanie od sześciopunktowej trasy, na której m.in. wykonywali prezenty i wymyślali piosenkę dla jubilatów.

 Każdy patrol pomógł przy rozwiązaniu czarnej historii dotyczącej gromady. Zadaniem uczestników było również udekorowanie tortu świeczkami w niecodzienny sposób, poprzez wbijanie wyznaczone miejsca „świeczek” przywiązanych do wstążek. Po deszczowej trasie, nadszedł czas na uroczysty kominek. Świeczowisko zostało rozpalone przez byłe zuchy gromady, które obecnie kontynuują swoją drogę harcerską w drużynach harcerskich. Uroczystości towarzyszyły interesujące scenki o gromadzie oraz piosenki wymyślone przez patrole.

 Prezentujemy piosenkę przygotowaną przez 3 GZ „Pogromcy Gargamela”: „Dużo zdrowia i miłości. Smerfy życzą wam radości. Zostańcie zawsze sobą. Taka gromada odjazdowa!”

 Urodziny zakończyły się tortem, oraz pamiątkowym zdjęciem. Dziękujemy wszystkim gościom, za to że w ten wyjątkowy dla nas dzień byliście razem z nami!

 6 WGZ Gaduły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>