Światowe Dni Młodzieży diecezji łomżyńskiej w Wyszkowie

W dniach 8- 9 kwietnia w Wyszkowie już po raz drugi odbyły się Światowe Dni Młodzieży diecezji łomżyńskiej. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! Harcerze z wyszkowskich drużyn przez dwa dni byli w pełnej gotowości. Pełnili służbę porządkową, zajmując się m.in. przygotowaniem miejsca wydawania posiłków czy kierowaniem ludzi do odpowiednich sektorów.

Również dla harcerzy był to szczególny czas pełen wrażeń, wzruszeń i niezapomnianych chwil.

 phm. Marlena Borczon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>