Światowe Dni Młodzieży diecezji łomżyńskiej w Wyszkowie

W dniach 8- 9 kwietnia w Wyszkowie już po raz drugi odbyły się Światowe Dni Młodzieży diecezji łomżyńskiej. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! Harcerze z wyszkowskich drużyn przez dwa dni byli w pełnej gotowości. Pełnili służbę porządkową, zajmując się m.in. przygotowaniem miejsca wydawania posiłków czy kierowaniem ludzi do odpowiednich sektorów.

Również dla harcerzy był to szczególny czas pełen wrażeń, wzruszeń i niezapomnianych chwil.

phm. Marlena Borczon