Zjazd Sprawozdawczy Hufca ZHP Wyszków

W ubiegłą sobotę, 14.10, odbył się zjazd sprawozdawczy naszego Hufca. Instruktorzy i funkcyjni spotkali się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, by podsumować dwa lata pracy komendy i zagłosować nad udzieleniem im absolutorium.

Jest to formalne przyjęcie sprawozdania komendanta i komendy hufca przez Zjazd hufca, które dotyczy działalności statutowej, programowej i finansowej. Zjazd udziela absolutorium na wniosek komisji rewizyjnej, tym samym uznając ich działanie za prawidłowe.

Cała komenda, zarówno w obecnym składzie, jak i dwie osoby, które rozpoczynały pracę podczas tej kadencji, jednogłośnie otrzymała absolutorium.

Zjazd sprawozdawczy odbywa się raz w czasie czteroletniej kadencji władz hufca, w połowie jej trwania. Kolejny raz spotkamy się na zjeździe zwykłym, w październiku 2019. Dziękujemy za minione dwa lata pracy oraz życzymy powodzenia i wytrwałości na kolejne dwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>