Dam dam, daba daba dam, daba dam dam daba daba dam…

Jeśli w nocy z soboty na niedzielę (17-18.03) dobiegły Was krzyki z okolic Lucynowa- nie martwcie się, wszyscy przeżyli! To właśnie tam prowadziła trasa Nocy dla ludzi o stalowych nerwach, imprezy dla wielbicieli bania się i straszydeł organizowana przez Krąg Instruktorski My Syny Mazowsza.

Śmiałkowie w sześciu patrolach wyruszyli w ciemny las, by stawić czoła czekającym ich tam zadaniom i własnym lękom. Grzebanie w spiżarni czarownicy, poszukiwanie puszczyka (i jego niespodziewanej dzikiej dziewczyny), tworzenie raportu na miejscu zbrodni to tylko niektóre z nocnych atrakcji. Gdy wszyscy dotarli na miejsce wszystkie stwory i straszydła (brawa za przebrania dla 17 WDH Kajman!) spotkały się na wspólnym kominku, gdzie zawyły napisaną wspólnymi siłami piosenkę o nieco mrocznej tematyce, a następnie obejrzeli „bajkę na dobranoc” w odcinkach (gratulujemy wyróżnienia dla patrolu Bu! z 33 DH Lucki).

Jak przystało na noc pełną wrażeń to nie był koniec programu: dla chętnych organizatorzy przygotowali takie atrakcje jak rozgrywka Mafii, kącik z przebraniami do zrobienia sobie zdjęć, kurs szycia chirurgicznego oraz escape room. A dla najbardziej wytrwałych i nadal żądnych wrażeń został wyświetlony horror, który zakończył się nieco już bladym świtem.

Dyplom dla najodważniejszych powędrował do patrolu Rodzina Adamsów z 21 DH Plejady, a straszydła za dnia okazały się uśmiechniętymi harcerzami uwiecznionymi na wspólnym zdjęciu. Do zobaczenia na kolejnej imprezie zrodzonej w instruktorskich głowach!

KI My Syny Mazowsza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>