ZIMOWISKO HARCERSKIE 2019 – WARUNKI UCZESTNICTWA

Nazwa formy wypoczynku: zimowisko harcerskie

Adres wypoczynku: Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Wyszkowska 50B, 07-205 Rząśnik, gmina Rząśnik, powiat wyszkowski

Czas trwania wypoczynku: 26- 30.01.2019

Dane organizatora: Komenda Hufca ZHP w Wyszkowie, Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

Kadrę obozu stanowią drużynowi i instruktorzy Hufca ZHP w Wyszkowie spełniający wymogi formalne do bycia wychowawcą. Komendantem obozu jest hm. Katarzyna Koszyk (tel. kontaktowy 519 361 581).

Wyjazd:

Wyszków, parking Pływalni „Błękitna”, sobota 26.01.2019 o godz. 11:00

Ostrów Mazowiecka, parking SP nr 1, sobota 26.01.2019 o godz. 11:00

Powrót:

Wyszków, parking Pływalni „Błękitna”, środa 30.01.2019 ok. godz. 13:00

Ostrów Mazowiecka, parking SP nr 1, środa 30.01.2019 ok. godz. 13:00

WARUNKI SOCJALNE NA ZIMOWISKU

Uczestnicy zakwaterowani są w salach lekcyjnych budynku szkoły, śpią na materacach wojskowych. Toaleta wieczorna odbywa się w miskach (brak pryszniców). Na zimowisku są podawane 3 posiłki dziennie. Obiad przygotowywany jest przez firmę zewnętrzną. Na zimowisku przez cały czas obecna jest pielęgniarka. Uczestnicy robią wszystko w zastępach.

WARUNKI REZYGNACJI Z UCZESTNICTWA

Uczestnik w każdej chwili może zostać wypisany z zimowiska przez rodzica/opiekuna prawnego. Decyzja o pozostaniu lub wyjeździe dziecka należy do rodzica lub opiekuna. Jeśli uczestnik rezygnuje jeszcze przed wyjazdem na zimowisko może znaleźć na swoje miejsce innego harcerza. Ze względu na fakt, że większość kosztów ponosimy już przed zimowiskiem organizator nie przewiduje zwrotów wpłaconych pieniędzy. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia z placówki uczestnika nieprzestrzegającego reguł zimowiska.

DODATKOWE INFORMACJE

Dodatkową składkę zadaniową za zimowisko można uiścić tylko i wyłącznie w formie przelewu na konto bankowe hufca do dnia 18.12.2018 w treści przelewu wpisując imię i nazwisko dziecka. Numer konta bankowego: Polski Bank Spółdzielczy 89 8931 0003 0000 1498 2006 0001, Hufiec ZHP Wyszków. Wpłaty dokonane po 18.12.2018 będą zwracane, a dziecko niestety nie będzie mogło uczestniczyć w wypoczynku.

Potwierdzenie przelewu należy dołączyć do karty kwalifikacyjnej. Całość dokumentów (uzupełniona karta kwalifikacyjna, dodatkowa karta kwalifikacyjna oraz potwierdzenie przelewu) przyjmowana będzie na dyżurze w siedzibie Hufca (tył Urzędu Miasta, Aleja Róż 2, Wyszków) w czwartek 20.12.2018 w godzinach wieczornych (godzina zostanie podana bliżej terminu dyżuru).

Ilość miejsc w pionach wiekowych jest ograniczona, o zakwalifikowaniu dziecka decyduje kolejność wpłat na konto.

Prosimy nie dawać dzieciom telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych i innych wartościowych rzeczy. Wszystkie urządzenia elektroniczne harcerz zabiera na własną odpowiedzialność, a kadra nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia, zguby lub zniszczenia.

W przypadku zażywania przez dziecko leków, podpisane leki i opis dawkowania, w podpisanym woreczku należy przekazać dh. Pielęgniarce (Jolanta Grzeszkowicz) na zbiórce wyjazdowej. Dziecko nie może mieć przy sobie żadnych leków ani suplementów!

Jeśli Państwa dziecko dojedzie na zimowisko później lub wcześniej będzie z niego wyjeżdżać proszę o przekazanie tej informacji komendantowi zimowiska do dnia 18.01.2019.

Podczas zimowiska uczestnicy mogą być zabierani z terenu placówki wyłącznie przez swych rodziców/opiekunów prawnych po dokonaniu wypisu (niezbędny dowód osobisty). Jeśli życzą sobie Państwo, by Państwa dziecko mogło być odebrane przez inne osoby (np. członków dalszej rodziny), niezbędne będzie złożenie takiej deklaracji w formie pisemnej w obecności przedstawiciela organizatora wypoczynku.

Informujemy, że w nagłych wypadkach będziemy podejmowali próby skontaktowania się z Państwem dostępnymi nam sposobami w oparciu o dane podane przez Państwa w karcie kwalifikacyjnej wraz z dodatkiem. Jeśli nie uda nam się nawiązać kontaktu, a sytuacja będzie tego wymagała, będziemy podejmowali wszelkie działania zmierzające do ochrony zdrowia i życia Państwa dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>