V Wiosenny Bieg Zuchowy

W sobotę 23.03.2019 odbył się już V Wiosenny Bieg Zuchowy organizowany przez 23 Wyszkowską Drużynę Harcerską „Baszta K-2″. W tym roku uczestnicy przenieśli się do Epoki lodowcowej.

Czekały tam na nich różne zadania takie jak:

- lepienie z masy solnej,

- posługiwanie się lornetką oraz znakami patrolowymi,

- układanie domina

-  budowa schronienia dla bohaterów bajki.

Na koniec trasy czekało na nich ognisko z kiełbaskami. Pogoda bardzo dopisała i wszyscy mogli się cieszyć promieniami słońca. Na zakończenie patrolom zostały wręczone dyplomy i znaczki, a dla zwycięskiego również nagroda. Gratulujemy zastępowi „Ekipa mańka” wygranej.

23 WDH Baszta K-2