XIX Rajd Start za nami

To już stało się tradycją, że harcerze naszego hufca rozpoczęli nowy rok harcerski, biorąc udział w XIX Harcerskim Rajdzie Start :)

Tegoroczny rajd był szczególnym, ze względu na nadanie „Startom” imienia dh. hm. Andrzeja Zaorskiego, którego wkład, razem z Rdzewiejącymi Niezbędnikami był ogromny, by uczynić ten rajd tradycją, która obecnie jest kontynuowana przez młodsze pokolenie harcerzy.

Prawie setka osób mogła spotkać się na szlaku między Jarzębią Łąką a Łochowem, na którym zgłębili wiedzę na temat specjalności harcerskich. Tajemnicze rozmowy przez radiotelefony. Wylot rakietą w kosmos. Śledztwo nad nielegalnym przekroczeniem granicy. Nieporadni pilarze, potrzebujący pomocy. Konstruowanie żaglówki. Przeprawa przez rzekę. Tradycyjna Poczta Harcerska. To tylko kilka atrakcji, które czekały na harcerzy.

 

Jesteśmy ciekawi, co wydarzy się za rok na jubileuszowej edycji! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>