Zjazd zwykły Hufca Wyszków

W sobotę 12 października zjazd zwykły wybrał nowe władze hufca Wyszków. Nowym komendantem została phm. Joanna Dąbrowska, a jej komendę tworzą: hm. Katarzyna Koszyk jako zastępca komendanta, hm. Maciej Malinowski jako skarbnik i phm. Marcin Podpora jako kwatermistrz. Przed nimi duże wyzwanie, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Na zjeździe gościliśmy Komendanta Chorągwi Mazowieckiej ZHP hm. Cezarego Supła i byłego komendanta Hufca Wyszków: hm. Jana Dygana.

Z funkcjami w komendzie hufca pożegnali się dotychczasowy komendant – hm. Katarzyna Szostek – Malinowska (która funkcję komendanta pełniła 10 lat) i skarbnik – hm. Robert Garbarczyk. Dziękujemy im za służbę i życzymy nowych wyzwań na instruktorskim szlaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>