Zapomniana fotografia – „Kolorowa” 85 Słoneczna Drużyna Czarodziei :)

Jako pierwszą prezentujemy fotografię ze zbiorów druha Andrzeja Zaorskiego. W 1982 roku odbyła się uroczysta zbiórka 85 Słonecznej Drużyny Czarodziei, na której drużyna spotkała się ze swoją pierwszą drużynową phm. Elżbietą Sosnowską (siedzi druga z prawej). Jest to zarazem jedna z niewielu kolorowych fotografii 85 SDC. Co ciekawe została wykonana w harcówce należącej dzisiaj do 23 WDH Baszta K-2, co stwierdzi każdy, kto zwróci uwagę na znajomy kominek :) Pamiątką po 85 SDC jest także napis nad drzwiami ostatniego pomieszczenia w harcówce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>