Akcja KOC 2 zakończona

Harcerze z 33 DH „Lucki” kolejny raz postanowili wesprzeć bezdomne zwierzęta w przetrwaniu najtrudniejszego dla nich czasu – zimy. W grudniowe weekendy, podczas akcji KOC czyli Konieczne Ocieplanie Ciapków, zbierali „ocieplacze bud”. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie.

Akcja KOC polegała na zbiórce publicznej wszystkiego, co mogłoby ocieplić psią budę: koców, kołder, śpiworów itp. W tym roku udało im się zebrać: 8 materaców, 39 dużych i 10 małych koców, 3 śpiwory, 13 kołder i 51 innych „wypełniaczy” bud. 19.01.2013 zebrane dary zostały przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie, gdzie obecnie mieszka blisko 900 psów i 28 kotów.

Organizatorzy akcji dziękują bardzo wszystkim darczyńcom, a w szczególności dwóm Panom za wsparcie nie tylko zwierząt ale i harcerzy – słodkim poczęstunkiem i sankami J

m.t.m.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>