Rajd Skautowym Szlakiem

CZUWAJ!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na rajd Skautowym Szlakiem organizowany z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

Uczestnikami rajdu mogą być zuchy, harcerze, wędrownicy i instruktorzy naszego hufca – jednym słowem wszyscy.

Termin: 23-24.02.2013                                  Miejsce: okolice Wyszkowa

Koszt: 8 zł                                                     Patrole:7-15 osób plus opiekun

W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają pamiątkowe znaczki, dyplomy, gorącą wodę, herbatę i cukier.

Na wpisowe i zgłoszenia według znanego wszystkim wzoru (zawierające nazwę patrolu, nazwę drużyny, imię, nazwisko i wiek wszystkich uczestników, dane opiekuna i patrolowego oraz ich podpisy, zobowiązanie do przestrzegania regulaminu i Prawa Harcerskiego oraz pokrycia ewentualnych szkód dokonanych przez uczestników) czekamy do 9.02.2013.

Zgłoszenia, wpisowe i wszelkie zapytania należy kierować do komendanta rajdu: hm. Katarzyny Szostek – Malinowskiej tel. 798 61 51 52.

Dalsze informacje patrole otrzymają w potwierdzeniach uczestnictwa w rajdzie.

ZAPRASZAMY!