Zmarła sam. Klaudia Domalewska

Rozkaz Specjalny L 1 / 2013

Dzisiejszy poranek przyniósł straszną i smutną wiadomość. Na wieczną wartę odeszła nagle druhna sam. Klaudia Domalewska – harcerka 23 WDH „Baszta k-2”.

Żadne słowa nie wyrażą bólu, jaki wypełnia nasze myśli i przenika harcerskie serca
po odejściu druhny Klaudii…

„Idzie noc, słońce już,
zeszło z gór, zeszło z pól, zeszło z mórz.

W cichym śnie, Spocznij już,
Bóg jest tuż, Bóg jest tuż.”

1. Zarządzenia i informacje

1.1. Zarządzenia

1.2.1. Ogłaszam miesięczną żałobę w hufcu.

- Polecam okryć kirem sztandar hufca

- Polecam założyć czarne opaski na krzyże harcerskie.

- Polecam odczytać rozkaz we wszystkich środowiskach hufca.

Z harcerskim pozdrowieniem

Czuwaj!

hm. Katarzyna Stańczyk

9 thoughts on “Zmarła sam. Klaudia Domalewska

1. Nie znałam jej chociaż była moją sąsiadką lecz gdy dowiedziałam się o jej śmierci nie umiem jakoś normalnie funkcjonować …jest w moich myślach non stop , taka młoda i musiała odejść z tego świata jest to po prostu nie sprawiedliwe. Wyrazy ogromnego współczucia dla rodziny i jej najbliższych przyjaciół.