„HAUS” po raz trzeci

W dniach 15-17 lutego i 22-24 lutego 2013 r. odbył się Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy „HAUS” organizowany przez Harcerski Klub Ratowniczy Wyszków. Była to już trzecia edycja kursu, który cieszy się popularnością nie tylko wśród wyszkowskich harcerzy. Na dwóch weekendach uczestnicy brali udział w wykładach i symulacjach, uczyli się pierwszej pomocy pod okiem instruktorów i kadry pomocniczej. Lał się pot, łzy i krew (oczywiście sztuczna :) ). Mimo wszystkich trudności Harcerska Szkoła Ratownictwa doczekała się 19 nowych ratowników, zawsze gotowych do udzielenia pomocy.

Jako świeżo upieczeni ratownicy pragniemy podziękować Harcerskiemu Klubowi Ratowniczemu Wyszków, instruktorom, KP oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie „HAUS-a”. Zapewniamy Was, że to był „najsmutniejszy” kurs w naszym życiu! :)

Weronika Paczkowska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>