„Wtomigraj” na Dzień Myśli Braterskiej

W tym roku DMB obchodziliśmy w przeddzień tego święta, w sobotę 21 lutego. Prawie wszystkie drużyny i gromady spotkały się razem w Szkole Podstawowej nr 1 w Wyszkowie na grze „Wtomigraj” organizowanej przez 27 WDH Impessa.

Wieczór składał się z  dwóch części: podczas pierwszej z nich drużyny podzielone na zastępy wykonywały na punktach  różne zadania, m.in. układali historie na podstawie obrazków na kostkach, sprawdzali jak głośno są w stanie krzyczeć czy też musieli wykazać się różnoraką wiedzą. Najważniejsze (i najbardziej efektowne) było przygotowanie pionka zastępu niezbędnego do drugiej części gry, podczas której usiedliśmy w kręgu wokół dużej planszy i rozegraliśmy naszą grę. Niektóre pionki miały formę iście ludzką:) Wygrana trafiła do zuchów z 30 WGZ Odkrywcy Nibylandii, a była nią wielkoformatowa kartka- oczywiście z życzeniami z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Pozostałe zastępy miały okazję się pod nimi podpisać. Nie zabrakło śpiewu, pląsów, rzucania kostką, dobrego humoru i wspólnego zdjęcia.

Z okazji 22 lutego życzymy wszystkim harcerzom i przyjaciołom naszego hufca wielu harcerskich przygód, poszerzania przyjaźni, niezapomnianych wrażeń oraz jeszcze liczniejszego grona na przyszłorocznym spotkaniu z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>